MÖBLER / Byråar, sekretärer / Snedklaffsekretär 6481137
nr 648 1137
Snedklaffsekretär
1700-/1800-tal, ek, längd: 113, djup: 47, höjd: 100
Kondition: skador
Utrop:
700 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 19 juli 2010
kl 18:26:41
1.500 kr
1.100 kr